+48 22 378 15 70

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00

 • Zdrowotne aplikacje mobilne

  20.10.2014

  W trosce o zdrowie i profilaktykę naszych klientów stworzyliśmy innowacyjne aplikacje zdrowotne.  Połączyliśmy fachową wiedzę lekarską i specjalistyczną  wraz z najnowszymi technologiami, co zaowocowało kompletem autorskich rozwiązań mobilnych. Aplikacje są zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik mógł korzystać z nich zarówno w domu jak
  i w pracy. Kilkuminutowe serie unikalnych zabaw i ćwiczeń poprawiają kondycję organizmu, zwiększają świadomość zdrowotną i zapobiegają zagrożeniom związanym ze szkodliwymi czynnikami w pracy. Seria iCare to produkty: iCare Eyes, iCare Brain,  iCare Spine, iCare Wellness 365.

  iCare Eyes to aplikacja zdrowotna, która bada wzrok, pomaga przybliżyć diagnozę ewentualnych nieprawidłowości oraz dba o profilaktykę chorób narządu wzroku.

  iCareBrain efektywnie wpływa na pracę obydwu półkul mózgowych oraz trenuje różne rodzaje pamięci. Dzięki tej aplikacji mobilnej poznamy szereg ćwiczeń, które usprawniają koncentrację.

  iCare Spine jako jedna z najlepszych aplikacji zdrowotnych skutecznie zachęca do regularnej profilaktyki stanu zdrowia kręgosłupa. Ta mobilna aplikacja zawiera zestaw ćwiczeń rozluźniających, które wspomagają postawę ciała i korygują ewentualne dolegliwości.

  iCare Wellness 365, dzięki tej aplikacji mobilnej można szybciej zmienić swój styl życia
  na zdrowszy. Szereg porad i zaleceń pozwala na wzbogacenie i urozmaicenie korzystnych dla zdrowia nawyków.

  Dzięki aplikacjom zdrowotnym serii iCare zadbasz o dobrą kondycję nawet będąc w pracy. Nie czekaj i już dziś sięgnij po prozdrowotne aplikacje iCare. 


  Zdrowotne aplikacje mobilne WorkMed

Zmieniamy się dla Ciebie

Na bieżąco rozwijamy nasze produkty, aby świadczyć możliwie najlepsze usługi dla Twojej firmy

Znajdź nas na

+48 22 378 15 70

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00