+48 22 378 15 70

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00

 • Grypa - problem czy wyzwanie?

  27.10.2014

  Walcz z problemem absencji pracowniczej w niekonwencjonalny sposób.

  Fakty o tym jak grypa wpływa na Twoją firmę.

  Zwiększona zachorowalność na grypę w sezonie jesienno-zimowym to zjawisko powtarzające się cyklicznie każdego roku. Zachorowania na grypę stanowią szczególny problem wśród pracowników biurowych bowiem zamknięta przestrzeń w jakiej się  znajdują sprzyja rozprzestrzenianiu się wirusa. Absencja pracowników spowodowana chorobą w znacznej mierze zagraża interesom firmy. Chory pracownik nawet jeśli zdecyduje się na przyjście do pracy jest mniej wydajny, w dodatku środki pieniężne, które mogłyby być inwestowane w rozwój firmy, są wydawane na opiekę zdrowotną, na zwolnienia. Ponadto w przypadku absencji kilku pracowników cała działalność ulega dezorganizacji i spowolnieniu.

  Rozwiązanie jest możliwe!

  Wbrew pozorom można zapobiegać grypie, a nawet więcej – prewencja grypy jest o wiele bardziej skuteczna niż jej leczenie! Kompleksowy program edukacyjny „Komunikacja” dostarcza spersonalizowanych informacji na temat tego jak ustrzec się przed grypą.  Warsztaty z elementami aktywności fizycznej i dietetycznymi przekąskami to również niepowtarzalna okazja zdobycia praktycznej wiedzy o tym jak przetrwać zimę w pełni zdrowia!

  Dowiedz się więcej dzwoniąc pod numer telefonu +48 12 376 84 47 lub wysyłając wiadomość o treści: Szczegóły oferty grypowej, na adres: kontakt@workmed.pl


  przeziebienie grypa miód cytryna czosnek

Zmieniamy się dla Ciebie

Na bieżąco rozwijamy nasze produkty, aby świadczyć możliwie najlepsze usługi dla Twojej firmy

Znajdź nas na

+48 22 378 15 70

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00