+48 22 378 15 70

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00

 • Masaż biurowy WorkSite

  24.10.2014

  Nasz organizm nie toleruje wielu czynników, do których przyzwyczaja nas zmieniający się świat. Jednym z takich aspektów jest siedzący tryb życia. Ludzie coraz częściej siedzą
  w pracy, w samochodzie, autobusie czy w domu przed komputerem lub telewizorem. Warto jednak pamiętać, że organizm nie lubi tak długiego spoczynku i przez to generuje szereg niekorzystnych dla zdrowia skutków.

  Aby zapobiec następstwom siedzącego trybu pracy powinniśmy wprowadzić zdrowe nawyki relaksacyjne. W ramach rehabilitacji nasza firma oferuje masaż w pracy - masaż WorkSite, czyli zabieg profilaktyczno-leczniczy, mający na celu pobudzić i odprężyć całe ciało oraz gimnastykę biurową w formie ćwiczeń korekcyjno-wzmacniających. Masaż biurowy wykonywany jest na specjalnym krześle i zajmuje kilka minut, przez co nie zaburza rytmu pracy. Terapeuta skupia się tylko na tych częściach ciała, które są obciążone w trakcie pracy biurowej czyli: szyja, kark, ramiona, barki, dłonie, kręgosłup. Każdy zabieg jest również indywidualnie dopasowywany do potrzeb i wymagań pracownika.

  Masaż WorkSite pomaga zniwelować dolegliwości spowodowane pracą przy biurku - bóle głowy, kręgosłupa, zmęczenie oczu, czy sztywność wybranych partii ciała. Masaż biurowy łagodzi również stres i podnosi poziom hormonów szczęścia - endorfin. Kolejne rozwiązanie to gimnastyka biurowa, czyli szereg różnorakich ćwiczeń korekcyjnych, rozciągających, leczniczych oraz wzmacniających. Masaż w pracy to jedna z najważniejszych i najskuteczniejszych form rehabilitacji oraz zapobiegania dolegliwościom bólowym narządu ruchu, a w szczególności kręgosłupa.

  Dzięki rehabilitacji Twoi pracownicy będą w mniejszym stopniu narażeni na odczuwanie dyskomfortu zdrowotnego, co znajdzie szybkie przełożenie na jakość ich pracy
  oraz wydajność.


Zmieniamy się dla Ciebie

Na bieżąco rozwijamy nasze produkty, aby świadczyć możliwie najlepsze usługi dla Twojej firmy

Znajdź nas na

+48 22 378 15 70

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00