+48 22 378 15 70

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00

 • Na ratunek budżetom firmowym - jak oszczędzać i zarabiać na zdrowiu pracowników

  27.10.2014

  Jakiś czas temu firma  Extended DISC , przeprowadziła badania nad poziomem stresu pracowników w różnych krajach UE.  Jak się okazało, Polska na tle innych państw wypada znacznie poniżej przeciętnej! Statystyczny polski pracownik jest często przepracowany, wypalony emocjonalnie i niezadowolony z warunków zatrudnienia.

  Znajduje to bezpośrednie przełożenie na efektywność i motywację pracowników. W takich sytuacjach należy działać od podstaw, zachęcając pracowników do większej dbałości
  o zdrowie, zapewniając im tym samym większy komfort pracy. Jednak każdy, kto zmierzył się z podobnym problemem wie, że nie jest to wcale takie proste.

  Nie mam czasu… Nie wiem jak…. Nie będę się przecież wygłupiał przed kolegami w pracy… Ile razy słyszałeś  takie wymówki, próbując zachęcić pracowników do zadbania o własne zdrowie?  Jeśli nadal wahasz się czy programy i filmiki edukacyjne to dobre rozwiązanie
  dla pracowników Twojej firmy, rozwiejemy Twoje wątpliwości:  jak najbardziej TAK!

  Istnieje szereg metod i sposobów na to, aby podnieść wydajność pracownika, a tym samym wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Jedną z nich jest nowa platforma edukacyjno-zdrowotna WorkMed. To innowacyjne rozwiązanie będzie świetną inwestycją środków pieniężnych przeznaczonych na rozwój firmy i pracowników. Platforma łączy w sobie zarówno ciekawe materiały edukacyjne w postaci porad i zaleceń przygotowanych przez lekarzy specjalistów, jak również atrakcyjne animacje edukacyjne, które w zależności od potrzeb klienta mogą być dowolnie modyfikowane.

  Czasami wystarczy odrobina dobrych chęci oraz przystępna i atrakcyjna forma przekazu,
  a rezultaty pojawią się szybciej niż byśmy się tego spodziewali.

  Poznaj szczegóły profilaktyki grypowej pod numerem telefonu:

  +48 12 376 84 47 lub wysyłając wiadomość na adres: kontakt@workmed.pl, w temacie wiadomości wpisując : Szczegóły oferty.

  Budżet firmowy i zdrowie pracowników WorkMed

Zmieniamy się dla Ciebie

Na bieżąco rozwijamy nasze produkty, aby świadczyć możliwie najlepsze usługi dla Twojej firmy

Znajdź nas na

+48 22 378 15 70

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00