+48 22 378 15 70

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00

 • Warsztaty dietetyczne

  09.12.2014

  Być może uważasz, że to co jedzą Twoi pracownicy, nie powinno Cię zbytnio obchodzić. Jednak dobre praktyki corporate wellness podpowiadają, że czas aby zrewidować ten pogląd. To co jemy, przekłada się na nasze zdrowie, a zdrowy pracownik to zdrowa firma. Warsztaty dietetyczne dla Twoich pracowników  pomogą wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie plan żywieniowy i cieszyć się zdrowiem przez długi czas.

  Właściwa dieta to klucz do profilaktyki wielu chorób, a także ważny aspekt leczenia wielu z nich. Jednak ilość różnorodnych diet i nowinek ze świata dietetyki i zdrowego odżywiania może wydać się czasem przytłaczająca. Co wybrać? Która dieta jest najzdrowsza, a która najskuteczniejsza? Problem odżywiania staje się jeszcze bardziej skomplikowany, jeżeli dodamy do tego szybkie tempo życia, które zdecydowanie nie sprzyja dobrym wyborom żywieniowym. Odpowiedzią na te problemy mogą okazać się warsztaty dietetyczne.

  W trosce o zdrowie swoich pracowników, firmy coraz częściej decydują się na implementację złożonych programów prozdrowotnych. Obok takich elementów jak zdrowie psychiczne, aktywność fizyczna oraz szeroko pojęta edukacja zdrowotna ważne miejsce zajmują także tematy związane ze zdrowym odżywieniem i zrównoważoną dietą.

  Sposób odżywiania wpływa na ciśnienie krwi, poziom cholesterolu, procesy trawienne, samopoczucie, a nawet na niektóre formy raka, a także wiele innych rzeczy, włączając w to poziom energii oraz stresu. Warsztaty dietetyczne dostarczą odpowiedzi na wiele nurtujących pytań dotyczących odżywiania, obalą wiele mitów i potwierdzą fakty.

  Jedną z wielu zalet włączenia warsztatów dietetycznych do programu corporate wellness są koszty. Dobrze skonstruowany program żywieniowy, to świetna okazja dla firmy na obniżenie kosztów związanych z opieką zdrowotną przy niewielkim nakładzie finansowym, a także prostota wprowadzanych rozwiązań.

Zmieniamy się dla Ciebie

Na bieżąco rozwijamy nasze produkty, aby świadczyć możliwie najlepsze usługi dla Twojej firmy

Znajdź nas na

+48 22 378 15 70

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00